Warning: Creating default object from empty value in /home/mobile/public_html/incognitodetektyw/components/com_virtuemart/router.php on line 821

Sprawy rozwodowe

Zbieranie dowodów do sprawy rozwodowej wykonuje się poprzez obserwację osób , aby udowodnić im hipotetyczną niewierność małżeńską.

Zbieranie dowodów do sprawy rozwodowej to proces skomplikowany i często długotrwały. Przeważnie polega on na obserwacji osób w celu poświadczenia lub negacji stawianej przez Klienta tezie. Nabywca usługi w w każdej fazie prowadzonych procedur informowany jest o stanie faktycznym i zawsze może liczyć na fachowe konsultacje

Zbieranie dowodów do sprawy rozwodowej powinno być zakończone sprawozdaniem zawierającym niezbite dowody, które są na tyle silne, aby mogły być użyte przed Sądem podczas sprawy rozwodowej. A wiec najlepszymi dowodami są zdjęcia, nagrania i audio lub video . Zadaniem detektywa, w dużej części przypadków jest konfidencjonalna i dyskretna obserwacja osób w celu zebrania niezbitych i niepodważalnych dowodów prawnych przeczących lub potwierdzających zdradę, niewierność partnera.
 
Do zadań biura detektywistycznego należy także takie przeróbka zdobytych materiałów dowodowych, aby mogły one być użyte jako dowód postępowaniu rozwodowym przed sadem, dające argumenty do ewentualnego rozwodu. Agencja Detektywistyczna i detektyw dokumentują wydarzenia potwierdzające niewierność partnera. Zdrada małżeńska musi być precyzyjnie i niezbicie udokumentowana i opisana.

W skład czynności, które podejmuje agencja detektywistyczna wchodzą zazwyczaj:

  • obserwacja osoby w celu   ujawnienie zdrady
  • ustalenie rozplanowania dnia obserwowanej osoby
  • ustalenie kontaktów towarzyskich i zawodowych niewiernego  małżonka oraz ich charakterystyka
  • dokumentacja fotograficzna oraz video z wykonanych czynności
  • przygotowanie materiału dowodowego do wykorzystania przed sądem